وزیر دفاع سوریه، رژیم صهیونیستی را تهدید کرد shia muslim                   
وزیر دفاع سوریه در جریان بازدید از یکی از پایگاه‌های سوریه در ریف قنیطره، رژیم صهیونیستی را تهدید و اعلام کرد: تحقق پیروزی‌های ارتش، پیروزی بر این رژیم در جنگ اکتبر را کامل می‌کند.

به گزارش مصاف، وزارت دفاع سوریه در بیانیه‌ای در صفحه خود در پایگاه فیس بوک اعلام کرد: «عماد فهد جاسم الفریج» وزیر دفاع سوریه دربازدید از یکی از پایگاه های ارتش سوریه در ریف قنیطره جنوب سوریه که به اشاره «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه و فرمانده کل نیروهای مسلح و به مناسبت چهل و چهارمین سالروز جنگ اکتبر 1973 انجام شد، رژیم صهیونیستی را تهدید کرد که پیروزی بر این رژیم تکمیل کننده جنگ اکتبر است.

وزیر سوریه تاکید کرد: سوریه مقابله با تروریسم را تا ریشه کن کردن ریشه های آن ادامه می دهد.

وی اعلام کرد: همه دستاورهای محقق شده ارتش سوریه و متحدانش بر مزدوران و ادوات نظامی اسرائیل، پیروزی را کامل می کند که در جنگ اکتبر بر رژیم صهیونیستی محقق شد.

الفریج در نشست با نیروهای نظامی و فرماندهان میدانی به تشریح ماموریت یگان ها و آمادگی آنها پرداخت و تلاش های این نیروها در مقابله با گروههای تروریستی مسلح  را ستود.

استان قنیطره در نزدیکی بلندیهای جولان سوریه اشغالی و بخشی از منطقه کاهش تنش در جنوب سوریه براساس توافق بین روسیه، اردن و آمریکا در جولای گذشته است. قنیطره نزدیکترین استان سوریه به سرزمین های اشغالی و درمجاورت بلندیهای جولان است.

منبع : شبستان